Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
menuMENU

Úspory

Výhoda prefabrikovaných BETON PANELŮ 5 v 1 - nižší provozní náklady

 1. Rychlejší nahřívání podlahy – Součástí BETON PANELŮ 5 v 1 je integrované teplovodní topení po celé ploše panelu i v  místech středových obrubníků mezi boxy, tudíž zde v zimě nedochází k tvorbě vysokých námraz. 
  Do spodní části panelu je vložena 12-centimetrová tepelná izolace, díky čemuž nedochází ke ztrátám tepla při vyhřívání panelu.

  Klasické vytápění bez izolace

  Vytápění BETON PANELŮ 5 v 1


  Rychlost prohřátí klasického řešení vs. BETON PANELY 5 v 1

 2. Provozní úspory – U dříve realizovaných mycích center bylo běžné, že středový žlab plnil funkci sedimentační jímky a byl co největší / hloubka 70 - 120 cm/ , aby se nemusely tyto žlaby tak často vybírat. Ruční vybírání bylo velice složité a proto se likvidace těchto usazenin prováděla odsáváním. Toto je z hlediska odvozu usazenin velice nákladné. Při intervalu vybírání usazenin jeden až dva měsíce je vždy v mycích boxech výskyt kyselého zápachu. Naše řešení je jednodušší: Hloubka středového žlabu je 28 cm. Interval odstranění usazenin ze středového žlabu je jeden týden a vybírání je ruční a podstatně jednodušší / tyto usazeniny ze středových žlabů jsou soustřeďovány do velké cca 10 – 12 m3 sedimentační jámy, kterou po naplnění cca 1 x za rok odsajeme. Náklady na likvidaci jsou mnohonásobně nižší.

 3. Úspora času při výstavbě – není nutné betonovat základové pasy a středové žlaby.
  Dřívější otevření myčky = VYŠŠÍ ZISK (~ 100 000 -- 120 000,- Kč měsíčně)

Nevýhoda prefabrikovaných BETON PANELŮ 5 v 1 - vyšší pořizovací cena

Jedná se o částku vyšší o 10 - 15% oproti klasické technologii betonováni.

NAPIŠTE NÁM

RÁDI VÁM PORADÍME A POMŮŽEME.